První turnaj hráčů U12 roku 2018

První turnaj  hráčů U12 roku 2018

V prvním turnaji sezóny jsme navázali tam kde jsme skončili v roce 2017 a připsali si tak další 3 vítězství. Zůstali jsme tak nadále neporaženým týmem.

Sokol Pražský : Basketbalová škola Praha 60:47

První sobotní zápas nás čekal proti BŠ Praha. Soupeř už měl v nohách předchozí zápas s BA Sparta a tak měl v počátku výhodu z rozehrání. My jsme do utkání vstoupili dobře a nenechali soupeře odskočit. Nástupem do druhé čtvrtiny jsme začali udávat tempo zápasu, a soupeř přestal stíhat. Kluci velice dobře vybíhali do rychlého protiútoku, a velice dobře útočně doskakovali. Velký posun proti předešlým zápasům byl na útočné polovině, kdy kluci velice dobře hráli hoď a běž. Rozdíl ve skóre během zápasu narostl postupně až na 18bodu. Bohužel jsme v koncovce trošku polevili a nechali soupeře korigovat skóre na konečných 60:47.

Sokol Pražský : BA Sparta 72:55

Druhý zápas jsme hráli proti domácí BA Sparta. tag heuer replica watches Z tohoto zápasu jsme jako trenéři měli trošku strach, jak kluci zvládnou druhý zápas v řadě. Začátek utkání nám vůbec nevyšel, a tak jsme hned po úvodních minutách museli reagovat oddechovým časem. Kluci se naštěstí probrali a korigovali skóre na 14:18 po první čtvrtině. Nástup druhé pětky byl uragán z naší strany. Klukům se dařilo hlavně na útočné polovině a přejeli soupeře 25:8. Zbytek zápasu byl opět v naší režii a kluci si dokráčeli pro další přesvědčivé vítězství. V zápase dostali prostor všichni hráči, a i ty předvedli, že basket rozhodně hrát umí. Jedinou slabinou v zápase byly trestné hody, které jsme jako družstvo měli 16/2.

Sokol Pražský : Sokol Kbely 82:28

V nedělním domácím utkání jsme nastoupili proti Sokolu Kbely. Bohužel vstup do utkání se nám opět příliš nepovedl a tak jsme po první čtvrtině vedli pouze 14:12 V druhé čtvrtině jsme soupeři povolili pouze 2body a odskočili na rozhodující bodový rozdíl. Poločasovém skóre 36:14, dal prostor pro klidnější průběh druhé půle, ale kluci si s poklidem dokráčeli pro další vítězství.

V dalším turnaji nás čeká dvojzápas s USK, které když vyhrajeme tak budou mít kluci velkou šanci se premiérově podívat na Mistrovství České Republiky!!!