Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Sokol pražský > Muži > Muži "A"

Výsledky

Tabulka skupiny C 1.-6. místo

  Tým Z V P Skóre Body
1. Královští sokoli 15 14 1 1268 : 1045 29
2. Slavoj Litoměřice 15 11 4 1079 : 1000 26
3. Basketball Nymburk B 14 9 5 1140 : 1048 23
4. Sokol Pražský 15 8 7 1070 : 1059 23
5. Basket Košíře 15 7 8 1069 : 1150 22
6. USK Praha B 14 6 8 1024 : 1008 20
7. BK Loko Plzeň 14 6 8 983 : 1008 20
8. Sokol Písek 15 4 11 1213 : 1212 19
9. GBA 14 5 9 941 : 1024 19
10. BC Vysočina 15 3 12 1004 : 1237 18

Výsledky našeho týmu

15. kolo BC Vysočina - Sokol Pražský 55:74
14. kolo Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 68:76
13. kolo Basket Košíře - Sokol Pražský 68:69
12. kolo Sokol Pražský - USK Praha B 82:74
11. kolo Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 64:55
10. kolo Basketball Nymburk B - Sokol Pražský 91:73
9. kolo Sokol Písek - Sokol Pražský 88:89
8. kolo Sokol Pražský - GBA 72:64
7. kolo Královští sokoli - Sokol Pražský 80:67
6. kolo Sokol Pražský - BC Vysočina 84:59
5. kolo BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 53:62
4. kolo Sokol Pražský - Basket Košíře 58:59
3. kolo USK Praha B - Sokol Pražský 84:65
2. kolo Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 67:88
1. kolo Sokol Pražský - Basketball Nymburk B 85:56

Výsledky všech týmů

15. kolo
GBA - Basketball Nymburk B 86:89
Královští sokoli - Sokol Písek 87:70
BC Vysočina - Sokol Pražský 55:74
BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 66:73
Basket Košíře - USK Praha B 101:90
14. kolo
Slavoj Litoměřice - Basket Košíře 84:57
Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 68:76
Sokol Písek - BC Vysočina 114:63
GBA - Královští sokoli 89:99
13. kolo
Královští sokoli - Basketball Nymburk B 93:84
BC Vysočina - GBA 74:79
BK Loko Plzeň - Sokol Písek 53:85
Basket Košíře - Sokol Pražský 68:69
USK Praha B - Slavoj Litoměřice 78:79
12. kolo
Basketball Nymburk B - Slavoj Litoměřice 62:65
Sokol Pražský - USK Praha B 82:74
Sokol Písek - Basket Košíře 87:79
Královští sokoli - BC Vysočina 97:61
11. kolo
BC Vysočina - Basketball Nymburk B 79:85
BK Loko Plzeň - Královští sokoli 70:83
Basket Košíře - GBA 81:62
USK Praha B - Sokol Písek 82:76
Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 64:55
10. kolo
Basketball Nymburk B - Sokol Pražský 91:73
Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 63:75
GBA - USK Praha B 86:57
Královští sokoli - Basket Košíře 76:57
BC Vysočina - BK Loko Plzeň 72:89
9. kolo
BK Loko Plzeň - Basketball Nymburk B 77:56
BC Vysočina - Basket Košíře 69:70
Královští sokoli - USK Praha B 81:76
GBA - Slavoj Litoměřice 69:61
Sokol Písek - Sokol Pražský 88:89
8. kolo
Basketball Nymburk B - Sokol Písek 91:60
Sokol Pražský - GBA 72:64
Slavoj Litoměřice - Královští sokoli 53:70
USK Praha B - BC Vysočina 94:52
Basket Košíře - BK Loko Plzeň 81:76
7. kolo
Basket Košíře - Basketball Nymburk B 77:93
BK Loko Plzeň - USK Praha B 80:78
BC Vysočina - Slavoj Litoměřice 81:74
Královští sokoli - Sokol Pražský 80:67
GBA - Sokol Písek 74:86
6. kolo
Basketball Nymburk B - GBA 99:63
Sokol Písek - Královští sokoli 83:95
Sokol Pražský - BC Vysočina 84:59
Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 64:54
USK Praha B - Basket Košíře 65:67
5. kolo
USK Praha B - Basketball Nymburk B 66:88
Basket Košíře - Slavoj Litoměřice 56:74
BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 53:62
BC Vysočina - Sokol Písek 78:71
Královští sokoli - GBA 95:73
4. kolo
Basketball Nymburk B - Královští sokoli 83:68
GBA - BC Vysočina 72:59
Sokol Písek - BK Loko Plzeň 91:94
Sokol Pražský - Basket Košíře 58:59
Slavoj Litoměřice - USK Praha B 63:71
3. kolo
Slavoj Litoměřice - Basketball Nymburk B 87:83
USK Praha B - Sokol Pražský 84:65
Basket Košíře - Sokol Písek 88:83
BK Loko Plzeň - GBA 66:43
BC Vysočina - Královští sokoli 58:84
2. kolo
Basketball Nymburk B - BC Vysočina 80:69
Královští sokoli - BK Loko Plzeň 77:59
GBA - Basket Košíře 81:66
Sokol Písek - USK Praha B 88:89
Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 67:88
1. kolo
Sokol Pražský - Basketball Nymburk B 85:56
Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 75:68
Basket Košíře - Královští sokoli 62:83
BK Loko Plzeň - BC Vysočina 70:75

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Tabulka

1. Královští sokoli 29
2. Slavoj Litoměřice 26
3. Basketball Nymburk B 23
4. Sokol Pražský 23
5. Basket Košíře 22
6. USK Praha B 20
7. BK Loko Plzeň 20
8. Sokol Písek 19
9. GBA 19
10. BC Vysočina 18

[ celá tabulka ]

rss