Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Sokol pražský > Muži > Muži "C"

Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 03.10.2016 Sokol Pražský C - Sokol Horní Počernice A
2. kolo 10.10.2016 TJ Košíře C - Sokol Pražský C
3. kolo 17.10.2016 Sokol Pražský C - CTS Basket
4. kolo 26.10.2016 BC Loudilové - Sokol Pražský C
5. kolo 31.10.2016 Sokol Pražský C - Sokol Kbely B
6. kolo 11.11.2016 Sokol Dolní Počernice A - Sokol Pražský C
7. kolo 14.11.2016 Sokol Pražský C - Sokol Žižkov E
8. kolo 21.11.2016 Sokol Pražský C - Slovan Bohnice A
9. kolo 28.11.2016 Meteor TLC A - Sokol Pražský C
10. kolo 05.12.2016 Sokol Pražský C - Sokol Vyšehrad B
11. kolo 13.12.2016 TJ ČZU Praha - Sokol Pražský C
12. kolo 10.01.2017 Sokol Horní Počernice A - Sokol Pražský C
13. kolo 16.01.2017 Sokol Pražský C - TJ Košíře C
14. kolo 26.01.2017 CTS Basket - Sokol Pražský C
15. kolo 30.01.2017 Sokol Pražský C - BC Loudilové
16. kolo 16.02.2017 Sokol Kbely B - Sokol Pražský C
17. kolo 20.02.2017 Sokol Pražský C - Sokol Dolní Počernice A
18. kolo 03.03.2017 Sokol Žižkov E - Sokol Pražský C
19. kolo 06.03.2017 Slovan Bohnice A - Sokol Pražský C
20. kolo 20.03.2017 Sokol Pražský C - Meteor TLC A
21. kolo 28.03.2017 Sokol Vyšehrad B - Sokol Pražský C
22. kolo 03.04.2017 Sokol Pražský C - TJ ČZU Praha

Zápasy všech týmů

1. kolo
05.10.2016 BC Loudilové - Sokol Žižkov E
06.10.2016 Sokol Kbely B - CTS Basket
07.10.2016 Sokol Dolní Počernice A - TJ Košíře C
03.10.2016 Sokol Pražský C - Sokol Horní Počernice A
03.10.2016 Slovan Bohnice A - TJ ČZU Praha
03.10.2016 Meteor TLC A - Sokol Vyšehrad B
2. kolo
14.10.2016 Sokol Žižkov E - Sokol Vyšehrad B
11.10.2016 TJ ČZU Praha - Meteor TLC A
11.10.2016 Sokol Horní Počernice A - Slovan Bohnice A
10.10.2016 TJ Košíře C - Sokol Pražský C
13.10.2016 CTS Basket - Sokol Dolní Počernice A
12.10.2016 BC Loudilové - Sokol Kbely B
3. kolo
20.10.2016 Sokol Kbely B - Sokol Žižkov E
21.10.2016 Sokol Dolní Počernice A - BC Loudilové
17.10.2016 Sokol Pražský C - CTS Basket
17.10.2016 Slovan Bohnice A - TJ Košíře C
17.10.2016 Meteor TLC A - Sokol Horní Počernice A
18.10.2016 Sokol Vyšehrad B - TJ ČZU Praha
4. kolo
07.12.2016 Sokol Žižkov E - TJ ČZU Praha
25.10.2016 Sokol Horní Počernice A - Sokol Vyšehrad B
24.10.2016 TJ Košíře C - Meteor TLC A
24.10.2016 Slovan Bohnice A - CTS Basket
26.10.2016 BC Loudilové - Sokol Pražský C
27.10.2016 Sokol Kbely B - Sokol Dolní Počernice A
5. kolo
04.11.2016 Sokol Dolní Počernice A - Sokol Žižkov E
31.10.2016 Sokol Pražský C - Sokol Kbely B
31.10.2016 Slovan Bohnice A - BC Loudilové
31.10.2016 Meteor TLC A - CTS Basket
01.11.2016 Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře C
01.11.2016 TJ ČZU Praha - Sokol Horní Počernice A
6. kolo
11.11.2016 Sokol Žižkov E - Sokol Horní Počernice A
07.11.2016 TJ Košíře C - TJ ČZU Praha
10.11.2016 CTS Basket - Sokol Vyšehrad B
09.11.2016 BC Loudilové - Meteor TLC A
10.11.2016 Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A
11.11.2016 Sokol Dolní Počernice A - Sokol Pražský C
7. kolo
14.11.2016 Sokol Pražský C - Sokol Žižkov E
14.11.2016 Slovan Bohnice A - Sokol Dolní Počernice A
14.11.2016 Meteor TLC A - Sokol Kbely B
15.11.2016 Sokol Vyšehrad B - BC Loudilové
15.11.2016 TJ ČZU Praha - CTS Basket
15.11.2016 Sokol Horní Počernice A - TJ Košíře C
8. kolo
25.11.2016 Sokol Žižkov E - TJ Košíře C
24.11.2016 CTS Basket - Sokol Horní Počernice A
23.11.2016 BC Loudilové - TJ ČZU Praha
24.11.2016 Sokol Kbely B - Sokol Vyšehrad B
25.11.2016 Sokol Dolní Počernice A - Meteor TLC A
21.11.2016 Sokol Pražský C - Slovan Bohnice A
9. kolo
28.11.2016 Slovan Bohnice A - Sokol Žižkov E
28.11.2016 Meteor TLC A - Sokol Pražský C
29.11.2016 Sokol Vyšehrad B - Sokol Dolní Počernice A
29.11.2016 TJ ČZU Praha - Sokol Kbely B
29.11.2016 Sokol Horní Počernice A - BC Loudilové
28.11.2016 TJ Košíře C - CTS Basket
10. kolo
09.12.2016 Sokol Žižkov E - CTS Basket
07.12.2016 BC Loudilové - TJ Košíře C
08.12.2016 Sokol Kbely B - Sokol Horní Počernice A
09.12.2016 Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha
05.12.2016 Sokol Pražský C - Sokol Vyšehrad B
05.12.2016 Slovan Bohnice A - Meteor TLC A
11. kolo
12.12.2016 Meteor TLC A - Sokol Žižkov E
13.12.2016 Sokol Vyšehrad B - Slovan Bohnice A
13.12.2016 TJ ČZU Praha - Sokol Pražský C
13.12.2016 Sokol Horní Počernice A - Sokol Dolní Počernice A
12.12.2016 TJ Košíře C - Sokol Kbely B
15.12.2016 CTS Basket - BC Loudilové
12. kolo
13.01.2017 Sokol Žižkov E - BC Loudilové
12.01.2017 CTS Basket - Sokol Kbely B
09.01.2017 TJ Košíře C - Sokol Dolní Počernice A
10.01.2017 Sokol Horní Počernice A - Sokol Pražský C
10.01.2017 TJ ČZU Praha - Slovan Bohnice A
10.01.2017 Sokol Vyšehrad B - Meteor TLC A
13. kolo
17.01.2017 Sokol Vyšehrad B - Sokol Žižkov E
16.01.2017 Meteor TLC A - TJ ČZU Praha
16.01.2017 Slovan Bohnice A - Sokol Horní Počernice A
16.01.2017 Sokol Pražský C - TJ Košíře C
20.01.2017 Sokol Dolní Počernice A - CTS Basket
19.01.2017 Sokol Kbely B - BC Loudilové
14. kolo
27.01.2017 Sokol Žižkov E - Sokol Kbely B
25.01.2017 BC Loudilové - Sokol Dolní Počernice A
26.01.2017 CTS Basket - Sokol Pražský C
23.01.2017 TJ Košíře C - Slovan Bohnice A
24.01.2017 Sokol Horní Počernice A - Meteor TLC A
24.01.2017 TJ ČZU Praha - Sokol Vyšehrad B
15. kolo
31.01.2017 TJ ČZU Praha - Sokol Žižkov E
31.01.2017 Sokol Vyšehrad B - Sokol Horní Počernice A
30.01.2017 Meteor TLC A - TJ Košíře C
30.01.2017 CTS Basket - Slovan Bohnice A
30.01.2017 Sokol Pražský C - BC Loudilové
03.02.2017 Sokol Dolní Počernice A - Sokol Kbely B
16. kolo
14.02.2017 Sokol Žižkov E - Sokol Dolní Počernice A
16.02.2017 Sokol Kbely B - Sokol Pražský C
15.02.2017 BC Loudilové - Slovan Bohnice A
15.02.2017 CTS Basket - Meteor TLC A
13.02.2017 TJ Košíře C - Sokol Vyšehrad B
14.02.2017 Sokol Horní Počernice A - TJ ČZU Praha
17. kolo
21.02.2017 Sokol Horní Počernice A - Sokol Žižkov E
21.02.2017 TJ ČZU Praha - TJ Košíře C
21.02.2017 Sokol Vyšehrad B - CTS Basket
20.02.2017 Meteor TLC A - BC Loudilové
20.02.2017 Slovan Bohnice A - Sokol Kbely B
20.02.2017 Sokol Pražský C - Sokol Dolní Počernice A
18. kolo
03.03.2017 Sokol Žižkov E - Sokol Pražský C
03.03.2017 Sokol Dolní Počernice A - Slovan Bohnice A
02.03.2017 Sokol Kbely B - Meteor TLC A
01.03.2017 BC Loudilové - Sokol Vyšehrad B
02.03.2017 CTS Basket - TJ ČZU Praha
27.02.2017 TJ Košíře C - Sokol Horní Počernice A
19. kolo
06.03.2017 TJ Košíře C - Sokol Žižkov E
07.03.2017 Sokol Horní Počernice A - CTS Basket
07.03.2017 TJ ČZU Praha - BC Loudilové
07.03.2017 Sokol Vyšehrad B - Sokol Kbely B
06.03.2017 Meteor TLC A - Sokol Dolní Počernice A
06.03.2017 Slovan Bohnice A - Sokol Pražský C
20. kolo
24.03.2017 Sokol Žižkov E - Slovan Bohnice A
20.03.2017 Sokol Pražský C - Meteor TLC A
24.03.2017 Sokol Dolní Počernice A - Sokol Vyšehrad B
23.03.2017 Sokol Kbely B - TJ ČZU Praha
22.03.2017 BC Loudilové - Sokol Horní Počernice A
23.03.2017 CTS Basket - TJ Košíře C
21. kolo
30.03.2017 CTS Basket - Sokol Žižkov E
27.03.2017 TJ Košíře C - BC Loudilové
28.03.2017 Sokol Horní Počernice A - Sokol Kbely B
28.03.2017 TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice A
28.03.2017 Sokol Vyšehrad B - Sokol Pražský C
27.03.2017 Meteor TLC A - Slovan Bohnice A
22. kolo
07.04.2017 Sokol Žižkov E - Meteor TLC A
03.04.2017 Slovan Bohnice A - Sokol Vyšehrad B
03.04.2017 Sokol Pražský C - TJ ČZU Praha
07.04.2017 Sokol Dolní Počernice A - Sokol Horní Počernice A
06.04.2017 Sokol Kbely B - TJ Košíře C
05.04.2017 BC Loudilové - CTS Basket

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Anketa

Jak dopadne Sokol v této sezoně?

 

0%

Jednozančný postup

 

25%

Pujde daleku v Play-off

 

25%

Postoupí do Play-off, ale díru neudělá

 

0%

Bude bojovat o udržení

 

0%

Sestoupí

 

50%

[ celkový počet hlasů: 4 ]

[ další ankety ]

Zápasy

19.10.2009 po 20:15
SOKOL PRAŽSKÝ C - VSK CHEMIE A


27.10.2009 út 20:10
VŠTJ EKONOM - SOKOL PRAŽSKÝ C

[ rozpis zápasů ]

Tabulka

1. TJ ČZU Praha 26
2. Sokol Dolní Počernice A 23
3. TJ Košíře C 23
4. Sokol Kbely B 22
5. Sokol Vyšehrad B 22
6. Meteor TLC A 20
7. CTS Basket 19
8. BC Loudilové 18
9. Slovan Bohnice A 18
10. Sokol Horní Počernice A 18
11. Sokol Pražský C 17
12. Sokol Žižkov E 17

[ celá tabulka ]

rss