Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Informace pro partnery

Vážení zájemci a partneři,

Rádi bychom Vás i touto formou oslovili ke spolupráci se sportovním klubem Sokol Pražský oddíl basketbalu.

Jak již je zmíněno v informacích v úvodu, jsme klub, který se může právem pyšnit dlouhou historií a mnoha talenty, které vychoval. Stabilní strukturou výchovy a kvalitním trenérským zázemím. Ovšem doposud se tak trochu minul se zájmem sponzorů a partnerů, kteří by i svým dílem přispěli k dalšímu rozvoji basketbalu pod hlavičkou Sokola Pražského.

Proto jsme se rozhodli vytvořit systém, který má jasně ukázat všem potenciálním partnerům, čím případně jak mohou přispět a co za onen příspěvek mohou od nás očekávat.

Na závěr pár věcí pro vaši představu, které můžeme nabídnout:

  • Prezentaci Vaší firmy na dresech týmů Sokola Pražského (celorepubliková působnost).
  • Logo či banner s prezentací dle Vašeho přání v naší hale (nehraje zde pouze basketbalový oddíl, ale koná se zde mnoho dalších akcí ostatních oddílů Sokola Pražského).
  • Prezentaci na našich webových stránkách www.spbasket.cz (zde jsou již představeni naši současní partneři, např. Adidas či finská firma VACON).
  • Spojení s tradiční značkou basketbalové líhně a podpory výchovy mladých sportovců jak pro vrcholový tak i pro výkonnostní sport. 

Rádi bychom poděkovali za Váš zájem a budeme se těšit na naši případnou spolupráci. Pokud budete mít jakýkoli konkrétní dotaz či zájem o osobní schůzku prosím neváhejte mne kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

S úctou a přáním příjemného dne

 

Mgr. Milena Jindrová
Prezidentka oddílu Basketbalu

David Jonák
Sportovní a Marketingový manažer

Tel.:+420 724 251 375
Email:david.jonak@email.cz

 

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři: 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

rss