Od pátku 10.5. do neděle 12.5. jsme na Sokole Pražském pořádali Mistroství ČR v basketbale starších žáků.

Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 17.12.2016 Sokol Písek - Sokol Pražský
2. kolo 08.10.2016 BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský
3. kolo 09.10.2016 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
4. kolo 22.10.2016 Sokol Pražský - Levharti Chomutov
5. kolo 23.10.2016 Sokol Pražský - BK Loko Plzeň
6. kolo 05.11.2016 BA Nymburk - Sokol Pražský
7. kolo 06.11.2016 Synthesia Pardubice - Sokol Pražský
8. kolo 19.11.2016 SAM BŠM Brno - Sokol Pražský
9. kolo 20.11.2016 BC Vysočina - Sokol Pražský
10. kolo 03.12.2016 Sokol Pražský - GBA
11. kolo 04.12.2016 Sokol Pražský - USK Praha
12. kolo 18.12.2016 Sokol Pražský - Sokol Písek
13. kolo 14.01.2017 Sokol Pražský - Snakes Ostrava
14. kolo 15.01.2017 Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov
15. kolo 28.01.2017 BK Loko Plzeň - Sokol Pražský
16. kolo 29.01.2017 Levharti Chomutov - Sokol Pražský
17. kolo 11.02.2017 Sokol Pražský - Synthesia Pardubice
18. kolo 12.02.2017 Sokol Pražský - BA Nymburk
19. kolo 25.02.2017 Sokol Pražský - BC Vysočina
20. kolo 26.02.2017 Sokol Pražský - SAM BŠM Brno
21. kolo 11.03.2017 USK Praha - Sokol Pražský
22. kolo 12.03.2017 GBA - Sokol Pražský

Zápasy všech týmů

1. kolo
17.12.2016 USK Praha - GBA
17.12.2016 Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov
17.12.2016 BK Loko Plzeň - Levharti Chomutov
17.12.2016 Synthesia Pardubice - BA Nymburk
17.12.2016 Sokol Písek - Sokol Pražský
17.12.2016 BC Vysočina - SAM BŠM Brno
2. kolo
08.10.2016 USK Praha - BC Vysočina
08.10.2016 GBA - SAM BŠM Brno
08.10.2016 Snakes Ostrava - Sokol Písek
08.10.2016 BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský
08.10.2016 BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice
08.10.2016 Levharti Chomutov - BA Nymburk
3. kolo
09.10.2016 USK Praha - SAM BŠM Brno
09.10.2016 GBA - BC Vysočina
09.10.2016 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
09.10.2016 BCM Orli Prostějov - Sokol Písek
09.10.2016 BK Loko Plzeň - BA Nymburk
09.10.2016 Levharti Chomutov - Synthesia Pardubice
4. kolo
22.10.2016 BC Vysočina - Synthesia Pardubice
22.10.2016 SAM BŠM Brno - BA Nymburk
22.10.2016 Sokol Písek - BK Loko Plzeň
22.10.2016 Sokol Pražský - Levharti Chomutov
22.10.2016 USK Praha - Snakes Ostrava
22.10.2016 GBA - BCM Orli Prostějov
5. kolo
23.10.2016 BC Vysočina - BA Nymburk
23.10.2016 SAM BŠM Brno - Synthesia Pardubice
23.10.2016 Sokol Písek - Levharti Chomutov
23.10.2016 Sokol Pražský - BK Loko Plzeň
23.10.2016 USK Praha - BCM Orli Prostějov
23.10.2016 GBA - Snakes Ostrava
6. kolo
05.11.2016 Snakes Ostrava - BC Vysočina
05.11.2016 BCM Orli Prostějov - SAM BŠM Brno
05.11.2016 BK Loko Plzeň - USK Praha
05.11.2016 Levharti Chomutov - GBA
05.11.2016 Synthesia Pardubice - Sokol Písek
05.11.2016 BA Nymburk - Sokol Pražský
7. kolo
06.11.2016 Snakes Ostrava - SAM BŠM Brno
06.11.2016 BCM Orli Prostějov - BC Vysočina
06.11.2016 BK Loko Plzeň - GBA
06.11.2016 Levharti Chomutov - USK Praha
06.11.2016 Synthesia Pardubice - Sokol Pražský
06.11.2016 BA Nymburk - Sokol Písek
8. kolo
19.11.2016 BC Vysočina - Sokol Písek
19.11.2016 SAM BŠM Brno - Sokol Pražský
19.11.2016 USK Praha - Synthesia Pardubice
19.11.2016 GBA - BA Nymburk
19.11.2016 Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň
19.11.2016 BCM Orli Prostějov - Levharti Chomutov
9. kolo
20.11.2016 BC Vysočina - Sokol Pražský
20.11.2016 SAM BŠM Brno - Sokol Písek
20.11.2016 USK Praha - BA Nymburk
20.11.2016 GBA - Synthesia Pardubice
20.11.2016 Snakes Ostrava - Levharti Chomutov
20.11.2016 BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň
10. kolo
03.12.2016 BK Loko Plzeň - BC Vysočina
03.12.2016 Levharti Chomutov - SAM BŠM Brno
03.12.2016 Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava
03.12.2016 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov
03.12.2016 Sokol Písek - USK Praha
03.12.2016 Sokol Pražský - GBA
11. kolo
04.12.2016 BK Loko Plzeň - SAM BŠM Brno
04.12.2016 Levharti Chomutov - BC Vysočina
04.12.2016 Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov
04.12.2016 BA Nymburk - Snakes Ostrava
04.12.2016 Sokol Písek - GBA
04.12.2016 Sokol Pražský - USK Praha
12. kolo
18.12.2016 GBA - USK Praha
18.12.2016 BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava
18.12.2016 Levharti Chomutov - BK Loko Plzeň
18.12.2016 BA Nymburk - Synthesia Pardubice
18.12.2016 Sokol Pražský - Sokol Písek
18.12.2016 SAM BŠM Brno - BC Vysočina
13. kolo
14.01.2017 SAM BŠM Brno - USK Praha
14.01.2017 BC Vysočina - GBA
14.01.2017 Sokol Pražský - Snakes Ostrava
14.01.2017 Sokol Písek - BCM Orli Prostějov
14.01.2017 BA Nymburk - BK Loko Plzeň
14.01.2017 Synthesia Pardubice - Levharti Chomutov
14. kolo
15.01.2017 BC Vysočina - USK Praha
15.01.2017 SAM BŠM Brno - GBA
15.01.2017 Sokol Písek - Snakes Ostrava
15.01.2017 Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov
15.01.2017 Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň
15.01.2017 BA Nymburk - Levharti Chomutov
15. kolo
28.01.2017 BA Nymburk - BC Vysočina
28.01.2017 Synthesia Pardubice - SAM BŠM Brno
28.01.2017 Levharti Chomutov - Sokol Písek
28.01.2017 BK Loko Plzeň - Sokol Pražský
28.01.2017 BCM Orli Prostějov - USK Praha
28.01.2017 Snakes Ostrava - GBA
16. kolo
29.01.2017 Synthesia Pardubice - BC Vysočina
29.01.2017 BA Nymburk - SAM BŠM Brno
29.01.2017 BK Loko Plzeň - Sokol Písek
29.01.2017 Levharti Chomutov - Sokol Pražský
29.01.2017 Snakes Ostrava - USK Praha
29.01.2017 BCM Orli Prostějov - GBA
17. kolo
11.02.2017 SAM BŠM Brno - Snakes Ostrava
11.02.2017 BC Vysočina - BCM Orli Prostějov
11.02.2017 GBA - BK Loko Plzeň
11.02.2017 USK Praha - Levharti Chomutov
11.02.2017 Sokol Pražský - Synthesia Pardubice
11.02.2017 Sokol Písek - BA Nymburk
18. kolo
12.02.2017 BC Vysočina - Snakes Ostrava
12.02.2017 SAM BŠM Brno - BCM Orli Prostějov
12.02.2017 USK Praha - BK Loko Plzeň
12.02.2017 GBA - Levharti Chomutov
12.02.2017 Sokol Písek - Synthesia Pardubice
12.02.2017 Sokol Pražský - BA Nymburk
19. kolo
25.02.2017 Sokol Pražský - BC Vysočina
25.02.2017 Sokol Písek - SAM BŠM Brno
25.02.2017 BA Nymburk - USK Praha
25.02.2017 Synthesia Pardubice - GBA
25.02.2017 Levharti Chomutov - Snakes Ostrava
25.02.2017 BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov
20. kolo
26.02.2017 Sokol Písek - BC Vysočina
26.02.2017 Sokol Pražský - SAM BŠM Brno
26.02.2017 Synthesia Pardubice - USK Praha
26.02.2017 BA Nymburk - GBA
26.02.2017 BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava
26.02.2017 Levharti Chomutov - BCM Orli Prostějov
21. kolo
11.03.2017 SAM BŠM Brno - BK Loko Plzeň
11.03.2017 BC Vysočina - Levharti Chomutov
11.03.2017 BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice
11.03.2017 Snakes Ostrava - BA Nymburk
11.03.2017 GBA - Sokol Písek
11.03.2017 USK Praha - Sokol Pražský
22. kolo
12.03.2017 BC Vysočina - BK Loko Plzeň
12.03.2017 SAM BŠM Brno - Levharti Chomutov
12.03.2017 Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice
12.03.2017 BCM Orli Prostějov - BA Nymburk
12.03.2017 USK Praha - Sokol Písek
12.03.2017 GBA - Sokol Pražský

Partneři

Hlavní partneři:

Oficiální partneři:







 

Mediální partneři:

Klub obléká:

[ všichni partneři ]

Tabulka

1. GBA 0
2. SAM BŠM Brno 0
3. Synthesia Pardubice 0
4. USK Praha 0
5. Sokol Pražský 0
6. BK Loko Plzeň 0
7. BC Vysočina 0
8. Sokol Písek 0
9. Snakes Ostrava 0
10. BA Nymburk 0
11. Levharti Chomutov 0
12. BCM Orli Prostějov 0

[ celá tabulka ]

rss