Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Poslední koš sezóny

Poslední koš sezóny

Ve čtvrtek 21.6. proběhla závěrečná celoklubová rozlučková akce oddílu basketbalu se sezónou v loděnici Sokola Pražského pod názvem „Poslední koš sezóny“. Bylo to zároveň poprvé, kdy se konala taková rozlučka se sezónou na úrovni celého klubu, a proto sami organizátoři (trenérský tým SP) byli zvědaví a napjatí, kolik rodičů a hráčů do loděnice zavítá. A nakonec jsme byli všichni mile překvapeni, jak se nám prostor v loděnici povedl krásně zaplnit.

V úvodu proběhla formální část v podobě proslovu prezidentky klubu Mileny Jindrové, hodnocení sezóny všech kategorií od hlavních trenérů, ocenění hráčů roč. 1999, kteří opouštějí mládežnickou složku a přechází do kategorie mužů. Hlavním bodem programu bylo překvapení – odtajnění nového loga našeho klubu, které získalo nový dynamický nádech. Na závěr ještě naše prezidentka a nejlepší basketbalistka minulého století vsítila pomyslný „poslední koš sezóny.“

Následovala volná zábava. Někteří rodiče s trenéry nejspíš neformálně rozebírali vzpomínky na právě skončenou sezónou. Mladí hráči pilovali basketbal a smečovaní na přivezeném koši, případně využívali dalšího sportovního náčiní jako frisbee, kuželky, badminton atd. U grilu při opékání špekáčků vládl pevnou rukou šéfkuchař dne Kuba Kološ. Za pípou při točení piva rodičům a limonád hráčům dominoval náš „vrchní sládek“ Adam Konvalinka, kterému zdatně sekundoval  „sommelier“ Tomáš Reimer. V narychlo vytvořené Fanshop zóně vládla ,,obchodnice" Renča Severová, která se chvilkami nestíhala otáčet, jak naše děti vzaly trička, čepice s novým logem útokem. Na vodě zase neúnavně vozil děti na raftech náš hlavní „basketbalový vodák“ Milan Horák.

Akce „Poslední koš sezóny“ byla nádhernou tečkou za náročnou sezónou 2017/18.

Moc děkujeme za poskytnutí prostoru Loděnice SP a zapůjčení raftů a vybavení oddílu kanoistiky SP.

A děkujeme vám všem, kteří jste za námi do loděnice dorazili a vytvořili jste příjemnou atmosféru, z které jsme my organizátoři měli skvělý pocit.

Přejeme vám krásné prázdniny a těšíme se na vás na prahu nové sezóny

 

JSME TÝM, JSME SOKOL PRAŽSKÝ!!!

 

SOKOLÍ LET!

Breitling Montbrillant Replica

Audemars Piguet Royal Oak Replica

Replica IWC Aquatimer Automatic 2000

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

1. Basket Fio banka.. 6 551:464 11
2. Slavoj BK Litoměřice 6 502:459 11
3. Královští sokoli 6 529:478 10
4. Sokol Pražský A 6 417:452 9
5. Tuři Svitavy 6 421:440 7
6. BK Opava "B" 6 425:552 6

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 139447
Posledních 30 dnů: 1301 | Posledních 7 dnů: 299 | Poslední den: 32

© 2024 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | misakacaba@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne