Tigers Basketball.. vs Sokol Pražský U15
Datum a čas konání: 23.3.2024 15:00
Místo: Sportovní hala Sokol
Rozhodčí: Jodl, Povolný
BK Chomutov vs Sokol Pražský U14
Datum a čas konání: 25.3.2024 18:20
Místo: Městská sportovní hala - velká
Sokol Kbely vs Sokol Pražský U13
Datum a čas konání: 23.3.2024 09:00
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Kuhn, Durdová
Sokol Pražský B vs Sokol Kbely C
Datum a čas konání: 25.3.2024 20:10
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Jeřáb, Jon
Úvod / Tréninky U15
Pondělí 17:00 - 18:30
Úterý 17:00 - 18:30
Středa 18:30 - 20:00
Pátek 16:00 - 17:30
1. | Basket Fio banka.. | 6 | 551:464 | 11 |
2. | Slavoj BK Litoměřice | 6 | 502:459 | 11 |
3. | Královští sokoli | 6 | 529:478 | 10 |
4. | Sokol Pražský A | 6 | 417:452 | 9 |
5. | Tuři Svitavy | 6 | 421:440 | 7 |
6. | BK Opava "B" | 6 | 425:552 | 6 |
1. | BK Lokomotiva Plzeň | 8 | 652:533 | 16 |
2. | Sokol Pražský U19 | 8 | 650:609 | 14 |
3. | Válečníci Děčín | 8 | 640:608 | 13 |
4. | BK Synthesia Pardubice | 8 | 606:605 | 12 |
5. | BK Snakes Ostrava | 8 | 580:612 | 12 |
6. | BK NH Ostrava | 8 | 554:549 | 10 |
7. | Slavoj BK Litoměřice | 8 | 518:573 | 10 |
8. | GBA Sojky Pelhřimov | 8 | 583:694 | 9 |
1. | Sokol Písek Sršni | 8 | 648:546 | 15 |
2. | GBA Lions Jindřichův.. | 8 | 683:574 | 14 |
3. | USK Praha | 8 | 536:539 | 13 |
4. | Sokol Pražský U17 | 8 | 644:602 | 11 |
5. | BK Synthesia Pardubice | 8 | 625:646 | 11 |
6. | BK NH Ostrava | 8 | 562:590 | 11 |
7. | BK Snakes Ostrava | 8 | 540:650 | 11 |
8. | BASKET Brno | 8 | 534:625 | 10 |
1. | Válečníci Děčín | 5 | 505:293 | 10 |
2. | USK Praha | 4 | 343:278 | 7 |
3. | BK Sokolov | 4 | 311:283 | 7 |
4. | BK Chomutov | 5 | 328:524 | 6 |
5. | Sokol Pražský U15 | 4 | 276:288 | 5 |
6. | BA Nymburk | 3 | 253:257 | 4 |
7. | BK Brandýs nad Labem | 3 | 209:248 | 3 |
8. | Tigers Basketball.. | 2 | 104:158 | 3 |
1. | Sokol Písek Sršni | 10 | 817:475 | 20 |
2. | BK Horejsek Děčín | 9 | 768:540 | 17 |
3. | Sokol Pražský U14 | 9 | 680:615 | 14 |
4. | Jižní Supi | 10 | 672:631 | 14 |
5. | BK Chomutov | 8 | 568:577 | 13 |
6. | Tygři Praha | 10 | 636:713 | 13 |
7. | USK Praha | 10 | 590:755 | 12 |
8. | BA Radotín | 8 | 335:760 | 8 |
1. | Tygři Praha B | 11 | 800:429 | 21 |
2. | USK Praha A | 10 | 651:474 | 18 |
3. | Sokol Pražský U13 | 10 | 603:488 | 15 |
4. | BA Sparta | 10 | 532:542 | 15 |
5. | Sokol Kbely | 11 | 409:800 | 13 |
6. | BA Radotín | 10 | 393:655 | 11 |
1. | Tygři Praha | 13 | 953:639 | 24 |
2. | USK Praha | 13 | 950:569 | 23 |
3. | Sokol Pražský U12 | 13 | 753:601 | 22 |
4. | TJ Sokol Dubeč | 13 | 624:708 | 19 |
5. | Žižkov Falcons | 13 | 625:822 | 16 |
6. | Sokol Kbely | 13 | 402:968 | 13 |
1. | Tygři Praha | 20 | 1608:612 | 39 |
2. | Sokol Pražský U11 | 20 | 1472:724 | 38 |
3. | Porg Basket | 20 | 1180:679 | 36 |
4. | USK Praha | 20 | 1078:1047 | 31 |
5. | Jižní Supi | 20 | 1000:1009 | 30 |
6. | Sokol Kbely | 20 | 691:1179 | 28 |
7. | BA Sparta | 20 | 767:1039 | 25 |
8. | BA Radotín | 20 | 516:1180 | 22 |
9. | TJ Sokol Dubeč | 20 | 457:1300 | 21 |
1. | Sokol Pražský B | 20 | 1554:1320 | 34 |
2. | VSK Iuridica B | 20 | 1286:1189 | 33 |
3. | Slovan Bohnice A | 19 | 1392:1273 | 32 |
4. | BC Loudilové | 19 | 1201:1166 | 30 |
5. | Sokol Kbely C | 19 | 1167:1199 | 30 |
6. | Danube Mavericks | 18 | 1229:1147 | 28 |
7. | VSK Iuridica A | 18 | 1298:1337 | 28 |
8. | CTS Basket | 19 | 1215:1255 | 28 |
9. | Sokol Kbely B | 19 | 1314:1295 | 27 |
10. | TJ ČSA | 19 | 1285:1305 | 27 |
11. | BK Meteor Praha A | 19 | 1163:1355 | 23 |
12. | Jižní Supi B | 19 | 1138:1401 | 22 |