Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Pražský vs Sokol Písek Sršni

Datum a čas konání: 24.9.2021 19:30
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Hendrych, Eisner

Úspěchy klubu

Sezóna 2020/2021

Sezóna nezahájena kvůli Covid-19.

 

Sezóna 2019/2020

(výsledky jsou zaznamenány v době přerušení sezóny- Covid-19)

1.liga muži - zákl. část 6.místo, skupina o 7.-12. místo- 10.místo

EXL U19 - zákl. část 10.místo

EXL U17 - zákl. část 6.místo

EXL U15 - zákl. část 7.místo, ligová část 3. místo

EXL U14 - zákl. část Ligy 2.místo, extraligová část 3. místo

Starší minižáci U13 - PP 2.místo, Finálová skupina Prahy- 4.místo

Mladší minižáci U12 - PP 2.místo, Finálová skupina Prahy- 3.místo

Nejmladší minižáci U11 - PP 2.místo

 

Sezóna 2018/2019

1.liga muži - zákl. část 9.místo, play-out- 13.místo

EXL U19 - zákl. část 7.místo, play-off s GBA, 1:3 na zápasy

EXL U17 - zákl. část 5.místo, play-off s BA Nymburk 2:3 na zápasy

EXL U15 - zákl. část 2.místo, MČR 5. místo

EXL U14 - zákl. část Ligy 1.místo, Národní festival- 4. místo

Starší minižáci U13 - PP 2.místo, Národní festival- 2.místo

Mladší minižáci U12 - PP 4.místo

Nejmladší minižáci U11 - PP 3.místo

 

Sezóna 2017/2018

1.liga muži - zákl. část 9.místo, play-out 15.místo

EXL U19 - zákl. část 11.místo, baráž o EXL = udržení

EXL U17 - zákl. část 3.místo, play-off Pardubice 3:0, MČR 4.místo

EXL U15 - zákl. část 2.místo, MČR 4. místo

EXL U14 - zákl. část 1.místo, MČR 1.místo

Starší minižáci U13 - PP 7.místo, festival ČR 7.místo

Mladší minižáci U12 - PP 1.místo, Národní finále 10.místo

Nejmladší minižáci U11 - PP 4.místo

 

Sezóna 2016/2017

1.liga muži - zákl. část 4.místo, play-off Basket Košíře 1:2

EXL U19 - zákl. část 10.místo, play-out = udržení v EXL

EXL U17 - zákl. část 6.místo, play-off Pardubice 0:3

EXL U15 - zákl. část 3.místo, MČR Pardubice 4. místo

EXL U14 - zákl. část 1.místo, MČR Brno 4.místo

Starší minižáci U13 - PP 2.místo, MČR Praha 3.místo

Mladší minižáci U12 - PP 7.místo

Nejmladší minižáci U11 - PP 3.místo

 

Sezóna 2015/2016

1.liga muži - zákl. část 1. místo, play-off Litoměřice

EXL U19 -  zákl. část 4. místo, play-off Nymburk 0:3

EXL U17 - zákl. část 9. místo play-out= udržení v EXL

EXL U15 -  zákl. část 1. místo, MČR Praha 7. místo

EXL U14 -  zákl. část 1. místo, MČR Benešov 5. místo

Starší minižáci U13 - PP 1. místo, MČR Klatovy 5. místo

Mladší minižáci U12 - PP 2. místo, NF H.Králové 3. místo

Nejmladší minižáci U11 - PP 7. místo, NF mixů Brno 10.místo

 

Sezóna 2014/2015

1. liga muži - zákl. část 4. místo, play-off H.Králové 0:2

EXL U19 - zákl.část 4. místo, play-off USK 3:2, MČR 4.místo

EXL U17 - zákl.část 6. místo, play-off Ostrava 0:3

DL U17 - zákl. část 11. místo, play-out 10.místo

ŽL U15 - zákl. část 4. místo, MČR 4. místo

ŽL U14 - zákl. část 1. místo, MČR 1. místo

Starší minižáci - PP 1. místo MČR 2. místo (Pelhřimov)

Mladší minižáci - PP 2. místo, Festival 2. místo (Josefov)

Nejmladší minižáci - PP 1. místo NF 3. místo (Ostrava)

 

Sezóna 2013/2014

1. liga muži - zákl. část 5. místo, play-off Plzeň 1:3

EXL U19 - zákl.část 6. místo, play-off GBA Sparta 0:3

EXL U17 - zákl.část 5. místo, MČR 3. místo

DL U17 - zákl. část 6. místo, play-off Děčín 0:2

ŽL U15 - zákl. část 7. místo, MČR 6. místo

ŽL U14 - zákl. část 5. místo, Liga 1. místo

Starší minižáci - PP 1. místo MČR 1. místo (Praha)

Mladší minižáci - PP 1. místo, Festival 5. místo (Klatovy)

Nejmladší minižáci - PP 3. místo

 

Sezóna 2012/2013

1. liga muži - zákl. č. 6. místo, play - off Plzeň 1:3

EXL U19 - zákl. č. 7. místo, play - off Pardubice 0:3

EXL U17 - zákl. č. 5. místo, play - off Ostrava 2:3

DL U17 - zákl.č. 3. místo, play- off Liberec 1:3

ŽL U15 - zákl. č. 1. místo, MČR 1. místo (Praha)

ŽL U14 - zákl. č. 1. místo, MČR 5. místo (Pardubice)

Starší minižáci - PP 2 místo, Festival 1. místo (Olomouc)

Mladší minižáci - PP 1. místo, Festival 2. místo (Roudnice n.L.)

Nejmladší minižáci - PP 1. místo, Festival 6. místo (Pelhřimov)

 

Sezóna 2011/2012

1.liga muži - zákl.č. 6. místo, play-off Opava 3:1, Jindřichův Hradec 0:3

EXL U19 - zákl.č. 3. místo, play-off Písek 3:0, F4 4.místo

DL U19 - zákl.č. 4 místo, play-off Domažlice 2:3

EXL U17 - zákl.č. 4. místo, play-off Zlín 1:3

DL U17 - zákl.č. 6. místo, play off Plzeň 0:3

ŽL U15 - zákl.č. 1. místo, MČR 4. místo (Pardubice)

ŽL U14 - zákl.č. 1. místo, MČR 4. místo (Pardubice)

Starší minižáci - Přebor Prahy 1. místo, MČR 2. místo (HK)

Mladší minižáci - PP 1. místo, Festival 5. místo (Ústí n.L.)

Nejmladší minižáci - PP 1. místo, Festival 5. místo (Ostrava)

 

Sezóna 2010/2011

1.liga muži - zákl.č. 3. místo, play-off Hradec Králové 1:3

2.liga muži - 9. místo

EXL U18 - zákl.č. 6. místo, play-off Pardubice 0:3

DL U18 - zákl.č. 4 místo, play-off Děčín 2:3

EXL U16 - zákl.č. 5. místo, play-off Brno 0:3

DL U16 - zákl.č. 10. místo

ŽL U14 - zákl.č. 1. místo, MČR 4. místo (Pardubice)

Starší minižáci - PP 1. místo, MČR 3. místo (Týn n.Vl.)

Mladší minižáci - PP 2. místo, Festival 13. místo (Josefov)

Nejmladší minižáci - PP 1. místo, Festival 4. místo (Litoměřice)

 

Sezóna 2009/2010

1. liga muži - zákl.č. 3. místo, play-off čtvrtfinále vs.Chomutov 2:3 na zápasy

2. liga muži - zákl.č. 9. místo

EXL U18 - zákl.č. 6. místo, MČR 4. místo

Liga U18 - zákl.č. 8. místo

EXL U16 - zákl.č. 3. místo, MČR 2. místo

U14 - zákl.č.  6. místo

Starší minižáci - PP 1. místo, MČR Roudnice 2. místo

Mladší minižáci - PP 1. místo, Festival Klatovy 2. místo

Nejmladší mnižáci - PP 3. místo

 

Sezóna 2008/2009

1.liga muži - zákl.č. 8. místo, play-off čvtrtfinále vs. Plzeň 2:3 na zápasy

EXL U18 - zákl.č. 2. místo, MČR 2. místo

Liga U18 - zákl.č. 2. místo, finálová sk.7. místo

EXL U16 - zákl.č. 5. místo

Liga U16 - zákl.č. 8. místo

U14 - zákl.č. 1. místo, MČR 4. místo

Starší minižáci - PP 1. místo

Mladší minižáci - PP 4. místo

Nejmladší minižáci - PP 1. místo, Festival Svitavy 4. místo

 

Sezóna 2007/2008

1. liga muži - zákl.č. 4. místo, play-off finále Opava 2:3 na zápasy

EXL U18 - zákl.č. 4. místo, play-off Prostějov 2:3 na zápasy

EXL U16 - zákl.č. 9. místo

Liga U16 - zákl.č. 8. místo

U14 - zákl.č. 12. místo

Starší minižáci - PP 1. místo

Mladší minižáci - PP 1. místo

Nejmladší minižáci - PP 2. místo

Tabulka

1. Sokol Pražský 1 73:56 2
2. Slavoj BK Litoměřice 1 88:75 2
3. SK Slavia Praha 1 81:69 2
4. BK Lokomotiva Plzeň 1 89:80 2
5. BK Levharti Chomutov 1 97:89 2
6. GBA Sojky Pelhřimov 1 89:97 1
7. Basketbal Polabí 1 80:89 1
8. USK Praha B 1 69:81 1
9. Sokol Písek Sršni 1 75:88 1
10. Sokol Vyšehrad 1 56:73 1

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 93336
Posledních 30 dnů: 2151 | Posledních 7 dnů: 665 | Poslední den: 76

© 2021 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne