Poslední zápasy roku úspěch nepřinesly

Junioři mají za sebou poslední dva zápasy letošního roku. Utkali se v nich s týmem Sršňů Písek střídavě na písecké půdě a v hale na Žitné. Bohužel z obou zápasů odešli poraženi.

Replica Watches

Sokol Písek vs Sokol Pražský 85:57 (24:15, 48:25, 64:41)

Do sobotního zápasu jsme vstoupili naprosto katastrofálně. I když jsme se připravovali na agresivní pojetí hry soupeře, tak nás Písek zaskočil. Než jsme se stihli rozkoukat, tak jsme v 2. minutě prohrávali po chybách v útoku a lehkomyslné obraně 7:0. Následně jsme se trochu dostali do tempa a dali pár košů, přesto jsme nebyli stále schopni a ochotni agresivně bránit a soupeř nás trestal. Druhou čtvrtinu jsme začali ještě hůře než tu první. Soupeř využíval naše chyby při řešení clon. Nám naopak míč z rukou vypadával nebo jsme si adresovali nepřesné přihrávky. V poločase jsme proto prohrávali rozdílem 23 bodů a bylo defacto po zápase. V druhém poločase jsme naši hru zlepšili (zejména na obranné polovině). Přesto si soupeř zápas pohlídal. Nám nezbývalo se po této prohře oklepat a připravit se na další den.

Statistiky z utkání Písek vs SP

Hodnocení hráčů: 1. Barac, 2. Gottfried, 3. Matoničkin

Sokol Pražský vs Sokol Písek 65:75 (14:25, 37:42, 51:54)

V neděli jsme měli stejný start do zápasu jako v sobotu. Po našich hloupých chybách a malému důrazu v obraně jsme prohrávali na začátku třetí minuty 13:1. Tentokrát jsme se z toho dokázali „oklepat“ a v druhé čtvrtině jsme zvýšili agresivitu v obraně a vyráželi do rychlých protiútoků. V poločase jsme tak prohrávali jen o pět bodů. V druhém poločase byl boj o každý bod. My jsme bojovali se zónovou obranou soupeře, přesto jsme stále zodpovědně bránili. I díky třem trojkám jsme dokázali stáhnout náskok Písku o další dva body a  byli jsme za soupeřem na dostřel jednoho koše. Bohužel v úvodu poslední čtvrtiny se nám nevyhnul výpadek, soupeř zaznamenal bodovou šňůru 10:0 a zápas rozhodl. My jsme snažili do zápasu vrátit, ale bohužel naše střely byly nepřesné a Písek si závěrečnými trestnými hody vítězství pohlídal.

Statistiky z utkání SP vs Písek

Hodnocení hráčů: 1. Hauzer, 2. Ngatse, 3. Gottfried

Máme za sebou polovinu soutěže s 5 výhrami a 7 porážkami. Všichni víme, Rolex Replica že naše bilance mohla být lepší. Máme teď více než měsíc, abychom se připravili na druhou část extraligy. Je hlavně na našich hráčích, jak svědomitě se budou chtít na ni připravit.