Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

První finálová utkání dopadly pro U13 vítězně

První finálová utkání dopadly pro U13 vítězně

Sokol Pražský : BŠ Praha 51:45

Hned v prvním utkání sobotního programu nás čekal souboj prvního s druhým týmem loňské sezóny.  A souboj to byl opravdu vyrovnaný. Naše poločasové vedení jsme dokázali ve třetí čtvrtině prohospodařit, a soupeř se dostal do lehkého vedení. Naštěstí čtvrtá čtvrtina byla z naší strany opět lepší a tak jsme dokázali tento velice vyrovnaný zápas strhnout na naši stranu.

Sokol Pražský : BA Sparta 63:43

Druhý sobotní zápas, byl ovlivněn marodkou hostů. Kdyby kluci proměnovali lehké koše a více se soustředili na hru mohl být rozdíl ve skóre ještě větší.

Sokol Pražský : USK Praha 59:35

Nedělní utkání ovlivnila brzká startovací hodina toho zápasu. Kluci v 8:30 byli připraveni tak akorát na připravenou snídani od svých maminek, která je určitě každou neděli čeká, a né na zápas proti USK. Přesto jsme svou kvalitou dokázali tento zápas s přehledem vyhrát, ikdyž skóre ve třetí čtvrtině bylo místy jen o 12bodů.

Sokol Pražský : Sokol Kbely 94:31

Poslední utkání bylo z naší strany alespoň bodově bohaté, ikdyž kdybychom proměníli alespon polovinu střeleckých pokusů, mohlo být naše skóre vysoko nad sto bodovou hranicí.

 

Bohužel nás i přes čtyři vítězství nezastihl tento hrací víkend v ideálním rozpoložení. Myslím si, že celkově jako družstvo máme rozhodně na víc a i něktěří hráči hraji v tréninku s větším zápalem a chutí porazit jeden druhého, než tomu předvedli v těchto zápasech.

V naší hře je spousta nepřesností, které se neustále opakují, nechtělo se nám v obraně příliš tlačit na soupeře a celkově náš herní projev měl daleko k ideálnímu projevu dle trenérů.

Přesto věřim, že máme velký prostor pro zlepšení a že to ukážeme již na dalším turnaji, který nás čeká 19-20.1.

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Pražský U13 6 743:63 12
2. Jižní Supi 6 295:270 9
3. Porg Basket 6 273:331 9
4. SoDoPo Štíři 6 42:689 6

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 48670
Posledních 30 dnů: 2810 | Posledních 7 dnů: 856 | Poslední den: 180

© 2019 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne