Předehrané zápasy nepřinesly zaváhání

Hráči U15 během týdne předehráli zápas proti týmům z Holic a Pardubic, kteří se v řádném termínu účastní mezinárodního turnaje EYBL v Turecku.

Sokol Pražský : BVK Holice 91:55

V tomto utkání jsme nenechali nic náhodě a od počátečních minut jsme potvrzovali roli favorita. I přes velkou marodku některých hráčů jsme dokázali naše tempo během utkání vystupňovat a rozdíl narostl až na konečných 36bodů.

Sokol Pražský : BK Pardubice 79:69

Do tohoto utkání jsme vstoupili velice dobře a již po první čtvrtině jsme vedli 30:19. Bohužel to bylo vše dobré z naší strany v tomto zápase. Pardubice začali více odstupovat v obraně, my jsme hráli velice naivně a zápas se začal vyrovnávat. Naši hráči jakoby nebyli hlavou v zápase a Pardubice toho dokázali naplno využít. Ve třetí čtvrtině dokonce skóre bylo vyrovnané 54:54. Poté jsme na 3minuty zabrali a šňůrou 11:0 jsme vrátili vedení na naši stranu, které jsme udrželi až do konce utkání.