Poslední 3zápasy základní části

Spolu s dohrávkou s Litoměřicemi máme za sebou poslední 3zápasy základní části žákovské ligy a již netrpělivě vyhlížíme lednový start extraligy.

Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 166:25 (44:0, 98:2, 136:10)

V poločase dohrávaného utkání jsme vedli 98:2, kdy dal soupeř pouze 2trestné hody. Takovéto zápasy nejsou moc přínosné pro nikoho.

Brandýs nad Labem - Sokol Pražský 41:106 (5:36, 16:53, 29:84)

V utkání s Brandýsem jsme hráli vesměs proti o rok mladším hráčům, kteří hráli sympaticky, nicméně rozdíl byl znát. Kluci si všichni rovnoměrně zahráli a každý měl dostatek prostru se na hřišti prosadit. Pozitivem bylo po dlouhé pauze znovuzapojení Kuby Zajíce.

Sokol Kbely - Sokol Pražský 65:77 (22:31, 38:48, 54:61)

Po slušném vstupu do utkání jsme velmi polevili v obraně a dovolili soupeři spostu snadných zakončení a volných střel. Chlapci působili, jako by ani nechtěli vyhrát, takže se soupeř přiblížil ve třetí čtvrtině na rozdíl jediného bodu.

Nyní nás čeká vánoční pauza a po ní konečně ostrá zápasová konfrontace v extralize, kde již nebude jednoduchých soupeřů. Doufám, že tento fakt bude pro kluky velkou motivací pro nasazení jak v utkáních tak tréninku.