Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Vyšehrad vs Sokol Pražský

Datum a čas konání: 2.10.2020 19:00
Místo: Sokolovna Vyšehrad

Vítáme Pavla Budínského v SP.

Vítáme Pavla Budínského v SP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítáme v našem trenérském týmu Pavla Budínského. 

Pavel má za sebou 15ti leté působení v BK Děčín, kde vybudoval silný kolektiv převážně českých hráčů. 

  •  v letech 2015 - 2017 získal 3x po sobě 2.místo v nejvyšší soutěži mužů 
  • v letech 2010 - 2013 hlavním trenérem reprezentačního družstva mužů ČR
  •  Více o Pavlově kariéře https://pavelbudinsky.cz/o-mne/

 

Pavel bude působit jako konzultant koncepce programu Sportovního centra Sokol Pražský. Vedle toho bude své dlouholeté zkušenosti využívat při mentoringu trenérů a top hráčů našeho programu svojí účastí na vybraných tréninkových jednotkách a utkáních U17 a U19, v kterých nám pomůže s analýzou jednotlivých aspektů hry našeho týmu, herních výkonů hráčů atd.

 

Komentář Martin Jindra (generální manažer):

 

Jsem velmi rád, že se nám podařilo domluvit s Pavlem na externí spolupráci v našem programu. Vnímám ho jako jednu z největších trenérských osobností českého basketbalu posledních let a zejména úspěchy s Děčínem, kdy dokázal vytvořit vynikající kolektiv hráčů, s kterým dosáhl řady týmových úspěchů, jsou úctyhodné. Očekávám od spolupráce nový pohled na to, co v našem programu Sportovního centra mládeže zlepšit tak, abychom dokázali dovést naše talentované hráče k profesionálnímu basketbalu. Zároveň očekávám přínos pro naše hráče v mentálním nastavení jejich basketbalové budoucnosti.

 

Komentář Pavel Budínský 

Co Tě přivedlo k mládežnickému basketbalu a na Sokol Pražský a co od spolupráce očekáváš?

 

Moje zapojení do programu Sportovního centra Sokola Pražského formou externí spolupráce je jednou z basketbalových aktivit, které v současné chvíli začínám realizovat. Vzhledem k tomu, že nejsem nikde smluvně vázán na plný úvazek, nebránilo nic oběma stranám k vzájemnému dialogu. Osobně mám velmi dobrý pocit z jednání, na kterém si obě strany jasně definovaly formu a rozsah spolupráce, která, jak pevně věřím, bude prospěšná pro obě strany. Velice se těším, že po 20 letech trénování mužů budu mít možnost většího rozhledu v juniorském basketbalu. Spolupráce s mladšími trenéry a mladými hráči mě hodně láká a zároveň zavazuje, abych svými zkušenostmi pomohl k dynamičtějšímu rozvoji celé organizace SP.   

 

Diskuze

Tabulka

1. Slavoj BK Litoměřice 1 90:72 2
2. BK Lokomotiva Plzeň 1 89:75 2
3. Sokol Vyšehrad 1 75:89 1
4. GBA Sojky Pelhřimov 1 72:90 1
5. Sokol Pražský 0 0:0 0
6. Basketbal Polabí 0 0:0 0
7. Sokol Písek Sršni 0 0:0 0
8. USK Praha B 0 0:0 0
9. BK Levharti Chomutov 0 0:0 0
10. SK Slavia Praha 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 82500
Posledních 30 dnů: 2721 | Posledních 7 dnů: 534 | Poslední den: 132

© 2020 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | adam.konvalinka@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne