Datum a čas konání: 29.10.2021 19:00
Místo: Městská sportovní hala
Rozhodčí: Salvetr, Pazourek

Domácí vystřízlivění proti Písku

První domácí utkání 2. kola 1.ligy mužů přinesl mezi domácím SP Basket a Pískem jasný průběh zápasu od samého začátku.
Soupeř nás předčil ve všech aspektech hry a zejména svým zónovým presingem a rychlostí nám dělal velké problémy v přechodu na útočnou polovinu.
Poločasový výsledek 29:64 prakticky rozhodl celé utkání. V druhém poločase jsme se alespoň pomalu začali tlaku přizpůsobovat, ale utkání se už jen dohrávalo. Konečný výsledek zápasu  74:112 byl pro nás tvrdou školou. Tento zápas nám ukázal velké rezervy a věříme, že se budeme zápas od zápasu zlepšovat v našem herním pojetí.

Pavel Budínský:

Dnešní zapas měl od první minuty jasného pana. Písek nastoupil ve velkém stylu a my jen koukali co se kolem nás děje. Úplně jiné tempo hry, fyzicky fond,herní  vyspělost ve všech těchto aspektech nás Písek přehrával. Bohužel v dnešním zápase jsme nebyli důstojným soupeřem. Facka v pravou chvíli, nic víc k tomu není třeba dodat.