Konečně zase zápasy pro U13!!!

Po roce a půl opět ostré zápasy. Po nedokončené sezóně U11, neodehrané sezóně U12 jsme konečně rozehráli soutěžní zápasy Přeboru Prahy kategorie U13.

Sokol Pražský - BŠ 45:58

Hned na úvod pro nás nejtěžší soupeř BŠ Praha. Přesto, že BŠ nenastoupila s hostujícími hráči, tak bylo na nás vidět zbytečný respekt ze soupeře a nadměrná očekávání samotných hráčů. I tak bylo místy velmi příjemné podívání na naši hru.

Celkové hodnocení zápasu je určitý posun v herních dovednostech, herních kombinacích a v obraně. Že jsme schopni s takovýmto soupeřem hrát rovnocennou hru svědčí o výsledcích jednotlivých čtvrtin: 8:19, 19:12, 10:12, 8:15. Škoda jen, že kluci, kteří trénují se staršími kluky ještě nedokáží vzít zodpovědnost na sebe a být těmi tahouny. Pochvalu zaslouží Tobi se 14 body. Celkově dobrý dojem ze zápasu už proto, že se zapojilo daleko více hráčů do hry než dříve.

Sokol Pražský – Sokol Vyšehrad 79:22

Takovéto zápasy nám pomáhají dát větší příležitost hráčům, kteří neodehrají tolik minut, a naopak získávají zkušenosti. Poprat se s vyšším hráčem, získat míč v obraně, zahrát hoď a běž…Jinak není k takovýmto zápasům co dodat.

Sokol Pražský - Sokol Dubeč 71:38

Pro nikoho příjemné utkání od 18.30 v neděli v Jenči. Navíc Dubeč po zápase s BŠ byli unaveni, a tak se zápas jen odehrával. Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou, své první body zaznamenal Matěj a sklidil od kluků krásné ovace. Ani v tomto zápase jsme se nevyhnuli problému s obranou některých hráčů soupeře, ale jsou to cenné zkušenosti, které bychom si měli z takových utkání odnést.

Hodnocení hráčů jednotlivých utkání je možno shlédnout na Instagramu a Facebooku. Statistiky najdete na https://cz.basketball/soutez/3484?p=6806.

Jako vždy na závěr velké DÍKY všem rodičům. Kteří nás přijeli podpořit i v těchto nekomfortních časech, o to si toho vážíme více.