V sobotu na západě, v neděli na východě

Další zápasy kategorie U13 pokračovali v sobotu na Slivenci a v neděli v Petrovicích.

Za celý víkend patří velká pochvala celému týmu, někteří hráči bodově vyčnívali, což je logické se slabšími soupeři, ale zásluhu na jejich bodech má celý tým. Co nás zdobilo ve všech zápasech byla týmová souhra, nikdo nepředržoval míč a krásnými přihrávkami jsme se lehce dostávali do zakončení. Bojovnost a aktivita jednotlivých hráčů přinesla krásný basketbal a radost nejen v týmu hráčů, ale i v týmu rodičů. Už teď se těším na sladké upečení maminky Terezy

V sobotu u pořádajícího Radotína jsme sehráli utkání s PORG Basketbal a BA Radotínem.

SP – PORG 99:13 chvíli nám trvalo, než jsme se rozběhli, ale po chvilce jsme se dostali do správného zápasového tempa. Co nás trápilo, bylo zakončení po doskoku, nebo zbrklé doskakování. Postupně jsme bránili od poloviny hřiště, abychom si vyzkoušeli i jinou obranu.

SP – BA Radotín 58:38 soupeř byl silnější a měl více šikovnějších hráčů, bylo vidět, že hráči mají už jedno utkání v nohách, ale i tady byly krásné kombinace. V závěru utkání dostali příležitost hráči méně vytížení.

V neděli u pořádajících Jižních Supů jsme sehráli utkání se Sokolem Kbely a Jižními Supi.

V těchto utkáních dominovali především rozhodčí, kteří pískali každý dotek a hru rozkouskovali tak, že poločas jsme hráli 50 minut. Nestěžuji si, ale tímto rozhodováním se kluci nenaučí zdravé agresivitě a vlastně pak nechápou, jak mají bránit. Obě utkání nemá cenu hodnotit, soupeř nevyvinul žádný tlak, a tak jsme mohli opět vyzkoušet herní dovednosti z tréninku. Pochvalu zaslouží opět celý tým pro spolupráci a týmové pojetí.

SP – Sokol Kbely 86:29

SP – Jižní Supi 100:29

Na závěr důležití „naši hráči“ v hledišti opět nezklamali a skvěle fandili, v posledním utkání i trochu naladili a vyšší level fandění, aby padlo 100 bodů DÍKY Také díky Danovi, že přišel podpořit svůj tým.