Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

EYBL turnaj v Tivatu

EYBL turnaj v Tivatu

Hráči starších žáků doplněni o některé další hráče z jiných klubů zamířili na druhý turnaj letošní skupiny A EYBL do černohorského Tivatu (26.-29.1.), kde se snažili zaútočit na druhé postupové místo s možností účasti na play off turnaj celé EYBL jižní části. Čekaly je čtyři kvalitní zápasy, které výsledkově zvládli a díky tomu druhé místo získali.

 

 

 

Sokol Pražský vs Inter Bratislava (SVK) 70:68

Celý první zápas jsme se de facto srovnávali s místní halou, rozhodčími, a především s intenzitou mezinárodního basketbalu. Všude jsme byli o krok pozadu a především nám chyběl malý důraz ve všech směrech a soupeř nás tak přehrával. V druhém poločase jsme předváděli již koncentrovanější výkon, přesto soupeř byl stále lepší, přesnější a důslednější. V poslední minutě jsme se dostali jeden bod za bratislavského soupeře. Ten neproměnil svou poslední střelu. My jsme doskočili, rychle se dostali na útočnou polovinu a Dan rozhodl svým 3bodovým buzzer beaterem o našem vítězství, když jsme de facto celý zápas jen prohrávali!

 

Sokol Pražský vs David Kornel (Maď.) 74:48

Do zápasu jsme na rozdíl od utkání s Interem měli velmi aktivní vstup. Ve druhé čtvrtině jsme zbytečně vypadli z tempa. V druhém poločase jsme opět zlepšili naši hru, soupeř pak v poslední čtvrtině odpadl a my si připsali další výhru.  Větší radost z výhry nám kalilo zranění Kryštofa v úvodu zápasu.

 

Sokol Pražský vs Buba Basketball (Bul.) 75:64

Třetí zápas pro nás byl tzv. souboj o všechno = souboj o 2. místo v tabulce. Do zápasu jsme vstoupili nabuzeně a soupeři jsme odskočili. Bohužel hráči z lavičky nezachytili rytmus zápasu a soupeř nás tak začal stahovat. Některým hráčům v tu chvíli začala chybět větší sebedůvěra a zbytečně jsme tak kupili hloupé chyby. Měli jsme však v čele Vaška, který byl při velké chuti (triple double – 40 b.+13 d.+11 zf.). Zápas jsme tak dovedli k důležitému vítězství, i když to byla „zbytečně“ velká dřina.

 

Sokol Pražský vs Debrecen Academy - DEAC (Maď.) 105:64

V posledním zápase jsme nastoupili proti maďarskému týmu DEAC, který byl na první pohled fyzicky slabší a také se to po celý zápas projevovalo. V tomto zápase se tak zapojili rovnoměrně všichni hráči a mohli si tak zvýšit své herní sebevědomí. Zápas jsme jasně vyhráli.

replica watches ww.topwatchshop.co

Hodnocení trenéra: "Další turnaj EYBL nám opět přinesl kvalitní zápasy, za kterými jsme rádi vážili tak dalekou cestu. Některým hráčům měl zároveň nastavit zrcadlo, jak jsou schopni a ochotni obstát v mezinárodní konfrontaci a pod tlakem. Jsme rádi, že jsme ho zvládli bez prohry a vybojovali jsme si případnou možnost postupu na play off turnaj za účasti nejlepších celků jižní části EYBL.

Také jsme mohli navštívit přímořské letovisko Tivat, i když netradičně v zimním měsíci. Trenéři si tak dopřáli příjemně ledovou koupel v moři a hráči navázali neformální vazby s místními fanynkami. Ty se jim možná budou opět hodit, protože play off turnaj se bude s největší pravděpodobností konat opět v černohorském Tivatu :-D..“

Diskuze

Tabulka

1. Válečníci Děčín 8 778:466 16
2. USK Praha 8 699:525 14
3. BA Nymburk 8 723:629 13
4. BK Sokolov 8 608:566 13
5. Sokol Pražský U15 8 536:546 11
6. BK Brandýs nad Labem 8 583:632 10
7. Tigers Basketball.. 8 444:766 10
8. BK Chomutov 8 522:763 9

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 139447
Posledních 30 dnů: 1301 | Posledních 7 dnů: 299 | Poslední den: 32

© 2024 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | misakacaba@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne