Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Sokol Pražský U13 vs BA Radotín

Datum a čas konání: 15.4.2023 00:00

U13 připisují dvě důležité výhry

U13 připisují dvě důležité výhry

O víkendu 18.-19. 2. jsme odehráli čtyři těžká utkání. V sobotu na půdě Sparty ve specifickém prostředí nafukovací haly, v neděli na domácí palubovce.

BA Radotín - TJ Sokol Pražský 35:39

Do prvního zápasu jsme vstoupili bez zápalu, což se brzy projevilo na výsledku - dvojciferný rozdíl v náš neprospěch signalizoval, že se s tvrdou obranou soupeře nedokážeme popasovat. V druhém poločase jsme se však probudili a díky zlepšené obraně jsme bodové manko brzy snížili. V poslední čtvrtině jsme nadále tlačili a byli výraznější, nicméně nervozita na obou stranách vedla jednak ke spoustě ztrátám na straně soupeře, jednak k našim neproměněným šancím. I přesto jsme však několika slepenými koši v závěru zápas otočili a připsali si hodnotné vítězství. Ne ani tak hodnotné výkonem - celkový dojem sice nebyl negativní, ale jistě jsme již předvedli lepší výkony. Hodnotný však v tom smyslu, že jsme se dokázali zvrátit nepříznivý průběh a sami sobě dokázali, že disciplinovanou hrou se dá zvítězit i ve chvíli, kdy se tak úplně nedaří.

TJ Sokol Pražský - BA Sparta Praha 70:39

V utkání proti Spartě jsme zpočátku navázali na dobré momenty z předchozí hry s Radotínem a opanovali jsme tak první čtvrtinu, v níž jsme si vytvořili dostatečný bodový polštář. To nás poněkud uspalo a druhý poločas byl spíše vyrovnanou partií, kde jsme už zdaleka nebyli tak dominantní.

USK Praha - TJ Sokol Pražský 57:45

Přestože jsme zápas s USK prohráli, byl bezpochyby nejlepším zápasem víkendu. Náš výkon zdobila hra v rychlém tempu a konečně také využívání útočného systému, který rozpohyboval obranu a umožnil jednodušší vniky. Rozhodně se však neobešel bez chyb - občasné výpadky v obraně, zejména na obranném doskoku a v pomalé reakci na pohyb míče, vytvořily šance, které tak kvalitní tým jako USK opakovaně využíval. Oproti předchozím duelům se stejným soupeřem, které končily rozdílem 30 a více bodů, se ovšem jedná o výrazné zlepšení.

TJ Sokol Pražský - Tygři Praha A 41:78

Vyjádření trenéra Michala Kačaby: Ve druhém nedělním utkání jsme vyzvali lídra tabulky, Tygry Praha. I přesto, že jsou Tygři velmi kvalitní tým, tak jsme s nimi v minulosti dokázali odehrát vyrovnaná utkání a chtěli jsme tak zápas odehrát bez zbytečného respektu. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a první čtvrtinu jsme dokázali hrát vyrovnaně, nicméně bodově se prosazoval nejvíce Patrik, jelikož se dokázal popasovat se soupeřovou tvrdou obranou. V další části jsme dostali několik rychlých košů po našich zbytečných chybách, kluci začali klopit hlavy a už naše hra začala drhnout. Rozdíl mezi námi a soupeřem byl asi nejvíce vidět v důrazu a tvrdosti pod košem. Výsledek byl odpovídající našemu výkonu.

Diskuze

Tabulka

1. BŠ Tygři Praha 14 964:657 27
2. USK Praha 14 893:592 25
3. BA Radotín 14 664:596 23
4. Sokol Pražský U13 14 668:705 20
5. BA Sparta 13 495:752 14
6. TJ Sokol Dubeč 13 410:792 14

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 122620
Posledních 30 dnů: 1203 | Posledních 7 dnů: 363 | Poslední den: 28

© 2023 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | misakacaba@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne