Datum a čas konání: 20.4.2024 09:00
Místo: Sokol pražský
Rozhodčí: Kmošek, Loudová

U12: 3. místo v Přeboru Prahy

Během víkendu 22.- 23.4. odehráli hráči U12 4 utkání. Dvakrát s USK a poté po jednom utkání s Tygry a Dubčí.

Sokol Pražský – USK Praha                58:115 (6:40, 22:71, 39:95)

Sokol Pražský – Tygři Praha               47:105 (13:22, 31:53, 34:83)

Hodnocení trenéra:

V sobotu jsme odehráli dvě utkání jako přes kopírák. Jeden poločas jsme dokázali hrát rovnocenný souboj, druhý poločas jsme víceméně odevzdali zadarmo. Ani jeden ze soupeřů není takový supertým, že by nás měl porážet 60bodovým rozdílem. Nicméně se ukázalo, v čem máme oproti těmto silnějším soupeřům obrovský deficit. Rychlost, důraz v podkošových činnostech, obrana 1:1 a obecně důslednost ve všech činnostech. Doufám, že si tento den kluci budou pamatovat, abychom se v budoucnu podobným výkyvům vyvarovali.

Sokol Pražský – USK Praha                61:49 (8:11, 35:19, 43:31)

V prvním nedělním utkání jsme se střetli opět s týmem USK. Je ale důležité zmínit, že soupeřovi chybělo několik hráčů z předchozího dne včetně jeho největší opory. Nemuseli jsme se tedy vypořádávat s takovým obranným tlakem ze strany soupeře, ale i přesto jsme nakupili několik hloupých ztrát, kdy jsme doslova darovali míč soupeři do rukou. Ve druhé čtvrtině jsme soupeřovi bodově odskočili a to nás trochu i uchlácholilo do zbytku zápasu, kdy jsme už nehráli tak důrazně, jak bychom mohli. Vzhledem k soupeřově sestavě jsme mohli podat přesvědčivější výkon.

Sokol Pražský – Sokol Dubeč             68:48 (19:11, 38:13, 48:33)

V posledním utkání sezóny jsme vyzvali domácí Dubeč. Když jsme zapnuli v obraně na 100 %, tak jsme soupeře celkem snadno přehrávali. Když jsme se šetřili, tak se soupeř dostal do spousty lehkých zakončení. Udržet koncentraci a nasazení po celou dobu utkání pro nás stále není samozřejmost, na tom musíme zapracovat.