Sokol Pražský

Oficiální stránky basketbalového klubu
Sokol Pražský
www.spbasket.cz

Příští zápas

Zasloužená vítězství kategorie U12

Zasloužená vítězství kategorie U12

Po třech nedělích jsme opět sehráli další utkání Přeboru Prahy. Od utkání jsem neměla velká očekávání, protože kluci absolvovali lyžařské kurzy se školou a samozřejmě se nám nevyhnula nemocnost a někteří vstali opravdu z postele, a tudíž nám chyběly tréninky.

V sobotu jsme na domácí palubovce přivítali týmy Tygři Praha a Sokol Žižkov.

 

 

SP – Tygři Praha 59:54
Do utkání jsme vstoupili nebojácně a s obrovskou chutí bojovat o každý míč. Pochvalu zaslouží celý tým, který se snažil o dobrou obranu a poté rychlými přihrávkami se dostat do koše. Po celou dobu utkání bylo skóre velmi vyrovnané a ke zlomu došlo ve 4. čtvrtině, kdy tato parta vyhrála 16:9 a tím přispěli k prvnímu cennému vítězství v této soutěži. Abychom vyhráli musíme dávat koše, ale zároveň někdo musí míče vybojovat. Přesto pochvala Škuby 13 bodů, Séba 10 bodů, Omi 12 bodů, Albi 10 bodů.

SP – Sokol Žižkov 57:55
I taková nepovedená utkání přijdou. Z euforie předešlého vyhraného zápasu jsme se dlouho dostávali k základním dovednostem, Ztráceli jsme míč, řešili jsme situace špatným rozhodnutím. Pro mě je důležité, že i když se nedaří, dokázali jsme vítězství doslova vydřít.

V neděli jsme odjížděli do Jenče ke dvěma utkáním, a to s USK Praha a Tygři Praha.

SP - USK Praha 63:40
Opět skvělý vstup do utkání, výborná obrana a rychle dopředu. Od začátku utkání jsme vedli, a to nás drželo po celou dobu, nebáli jsme se hrát 1:1, volili jsme i střely z větší vzdálenosti a většina byla úspěšná. Je vidět, když hráči mají sebevědomí, dokáží hrát s každým soupeřem a na tuto kategorii velmi pěkné utkání. Pochvala opět pro celý tým, podpora z lavičky, přesto vyzdvihnu bodové hráče, především naše „mládí“ Luky 9 bodů, Albi 12 bodů, dále Filip 8 bodů a standartně Omi 10bodů.

SP – Tygři Praha 58:67
Tady bych začala tím, že jsem na své kluky opravdu pyšná, co se týká herního projevu. Od začátku utkání jsme vedli a dokázali jsme se rovnocenně poprat o další vítězství. O vedení v utkání jsme přišly až poslední 2 minuty do konce utkání. Přesto se opět ukázalo, že jsme schopni hrát rovnocennou hru, bohužel druhé utkání za sebou a po tak těžkých sobotních zápasech, velká pochvala.

Oproti sobotní klidné atmosféře jak na hřišti, tak v hledišti, v neděli bylo velkou černou kaňkou na tomto utkání, které bylo pro mě nejhorší v mé trenérské kariéře,  chování trenérů Petry Michálkové – členka výboru České asociace minibasketbalu ???? a Lukáše Celiny. Nechci podrobně hodnotit jejich chování, byla jsem znechucena jejich přístupem k rozhodčím, poznámky automaticky převzali rodiče v hledišti a posupně i děti na hřišti. I naši někteří kluci neunesli frustraci, takže vztek a slzy…Pro mě je takové chování nepřijatelné, navíc v mini soutěžích, kde mají mít děti radost ze hry a trenéři mají být vzorem pro děti!!!

Shrnutí. Jedna z mnoha zpráv od mých rodičů, za kterou moc děkuji.
Bylo to zbytečně vyhrocené, hlavně ze strany Tygrů, se mnou se chtěli hádat 2 otcové a znechutili mi jinak dobrý zápas. Jsem rád, že naši kluci předvedli skvělý výkon, Renato děkuji, rodiče děkuji 

Za celý víkend rodiče zaslouží také pochvalu. Fandili jste a hnali dopředu a my jsme moc rádi, že Vás máme vždy v tak hojném počtu. Díky.

Diskuze

Tabulka

1. Tygři Praha 18 1327:849 34
2. USK Praha 18 1282:776 32
3. Sokol Pražský U12 18 1063:847 30
4. TJ Sokol Dubeč 18 838:1013 26
5. Žižkov Falcons 18 835:1096 22
6. Sokol Kbely 18 598:1362 18

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 141363
Posledních 30 dnů: 1276 | Posledních 7 dnů: 481 | Poslední den: 31

© 2024 Sokol Pražský | Všechna práva vyhrazena | misakacaba@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne