U15 pokračují v extralize vítězně

Sokol Pražský  -   Tygři  Brno   70 :  51     /13:6,32:25,58:36/

Body: Charvát 17,Polidar 12,Jurman 9,Vainer 8,Simaichl a Kulík 6,Hofman a Schmidl 4,Tůma a Vrla 2

První utkání po jarních prázdninách tomu plně odpovídalo. Nepřesnosti, neproměňování jasných
střeleckých pozic a chyby v obraně- to přinesl první poločas.
Soupeř se držel neustále na dostřel a dělal nám svou pohyblivostí velké problémy při hře 1x1.
Až ve třetí čtvrtině jsme předvedli zlepšený výkon ve všech činnostech a podařilo se nám si
vypracovat 20 ti bodový náskok , který jsme  udrželi až do konce utkání i při vystřídání celé
naší střídačky.

Sokol Pražský   -  SAM  BŠM Brno   58:51    /21:4,38:24,48:40/

Body: Jurman 11, Charvát a Polidar 10,Simaichl 9,Kulík 7,Schmidl a Vainer 5, Tůma 1

V nedělním utkání proti finalistovi MČR jsme začali excelentně a to hlavně v obraně. Zvlášť obrana
dvou opor  Brna Michala a Křivánka byla výborná. Tlakem v obraně jsme získávali míče a rychlým
přechodem do útoku jsme si vypracovávali dobré pozice k zakončení, které jsme snadno proměńovali.
I ve druhé čtvrtině jsme pokračovali v solidním výkonu, i když obrana nebyla již taková. Přesto ještě v
17 minutě jsme vedli 20 ti bodovým rozdílem. Bohužel poslední dvě minuty prvního poločasu jsme
prohráli  0 : 7 , což jakoby předznamenalo další vývoj utkání.
Hned od jeho počátku soupeř začal dobrou obranou náš náskok snižovat. My jsme úplně vypadli z role
a začli jsme se o výsledek strachovat. Naše hra byla plná strachu a obav něco udělat. Naše opory
nebyly vůbec vidět, hráli jsme pomalu.
V poslední části soupeř několikrát snížil až na rozdíl 2 - 3 bodů, ale my jsme nakonec naše vítězství